ВСІ МИ РОДОМ З ДИТИНСТВА

Кожен із нас у своєму житті, у більшості випадків, серед усіх свят чекає найбільше своє день народження та новорічні святкування. Адже дарувати та отримувати подарунки – це завжди приємно. Не зважаючи на досить весняну погоду, у повітрі витає передчуття Нового року: вітрини магазинів прикрашені іграшками та ліхтариками, на поличках повсюди подарунки, в Інтернеті та на телебаченні "Свято наближається" – усе говорить про початок новорічної казки.ТОВ "УІФК-Агро" теж створює свято для дітлахів з населених пунктів, де орендує земельні ділянки.
Напередодні Дня святого Миколая, ми організували, у Баришівському культурно-мистецькому центрі, свято дитинства. Учні (майже 300 осіб) Гостролуцького, Волошинівського, Коржівського та Яблунівського навчальних закладів переглянули святкову театральну виставу "Ельфи в країні дітей" (виконавці "ІТЕХОНА" наші добрі друзі). Гра акторів на скільки захопила дітлахів, що вони повністю поринули у світ казки і переживали кожну емоцію. Яскравим видалося світлове та мильне шоу. Позитивна реакція дітлахів – найкраща оцінка.
Звичайно, у казці добро перемогло лихого ельфа і Святий Миколай запросив усіх присутніх отримати солодощі від ТОВ "УІФК-Агро". Діти мали змогу сфотографуватися з героями вистави і отримати щасливу кульку. Гарний настрій та заряд позитивних емоцій по закінченню мали не лише школярі, але й всі хто став учасником такого доброго дійства.
Новорічні вітання від ТОВ «УІФК-Агро» лише розпочались. Наш Святий Миколай завітає ще до 400 дітлахів дошкільного віку Коржівської, Яблунівської, Семенівської та Гостролуцької сільських рад.
Гарних Вам свят!