ЕСТЕТИКА В КОЖНОМУ РУСІ

На Різдво кожен з нас, від найменшого до найстаршого, прагне, щоб з ним відбувалися приємні дива. Сьогодні представники ТОВ «УІФК-Агро» стали частиною одного з таких див. У спортивній залі ЦПР «Мрія» відбувся щорічний святковий концерт з художньої гімнастики – «Новорічна феєрія».
Дівчата віком від 2-х і більше років уміло демонстрували свої навички еластичності та ритму під сучасний музичний супровід. Складні елементи, робота зі скакалками, м’ячами – інколи змушувала затамувати подих у всіх глядачів. Яскраві костюми, святковий макіяж, новорічний декор просто затьмарив погоду за вікном. Хотілось, щоб свято тривало якомога довше.
Чудові постанови індивідуальних і колективних номерів – найбільша винагорода для тренерів.
На святі були присутні Баришівський селищний голова Вареніченко О.П., головний юрисконсульт ТОВ «УІФК-Агро» Оленцевич Анастасія та директор Березанської ДЮСШ «Старт» Фесенко О.І..
Анастасія, від імені керівництва ТОВ «УІФК-Агро», подякувала тренерам і вихованцям за подаровані позитивні емоції. Відзначила особливу роль спорту у соціальній діяльності нашого підприємства.
І, звичайно, подарувала керівнику ГО «ОЛІМПІК СКУЛ» сертифікат на новий спортивний блок, який зробить тренування дівчат ще зручнішим.
Дякуємо за запрошення!
ТОВ «УІФК-Агро» бажає юним спортсменкам нових досягнень та терпіння на шляху до них!
Зі святом!