Футбольна весна 2018

7 квітня у селі Коржі відбулося справжнє футбольне свято для дітей. Позмагатися за звання найкращої футбольної команди серед дітей 2006-2007 року народження завітали 4 футбольні команди: 2 з прилеглих сіл – Садове та Морозівка та дві з міста Києва.

Проведення такого роду змагань є ініціативою генерального директора ПАТ «УІФК-Агро» Дітріха Трайса разом з сільською радою с. Коржі, а також тренерами місцевої команди. Даний захід відбувається вдруге. Його мета – популяризація здорового способу життя серед дітей, а також розвиток сільського дитячого футболу. Завдяки такому різноманіттю футбольних команд діти з різних населених пунктів мають можливість завести нові знайомства та розвиватися як майбутні професійні гравці в футбол.

Змагання проходили у досить дружній і теплій атмосфері. Юним учасникам змагань та глядачам були створені найліпші умови. Кожен міг випити чашку зігріваючого чаю і відновити свої сили, скуштувавши смаколики, які були приготовані підприємством ПАТ «УІФК-Агро».

Формат проведення змагань відбувався наступним чином: усі команди-учасниці зіграли між собою по грі, той хто набирав найбільшу кількість пунктів здобував перемогу. У боротьбі за перше місце зійшлися команди с. Коржі та м. Києва ФК «Єдність 1». Хоча восени перемогу в турнірі здобули гості зі столиці, цього разу команда-господарів переконливо перемогла і посіла перше місце. Результати змагань представлені нижче:

1 місце – Коржі

2 місце – ФК «Єдність 1» (м. Київ);

3 місце – с. Садове;

4 місце – с. Морозівка;

5 місце – ФК «Єдність 2» (м. Київ).

Урочисте нагородження провели генеральний директор ПАТ «УІФК-Агро» Дітріх Трайс разом з сільським головою с. Коржі Науменком В.І. та тренером Баришівської ДЮСШ Лазоренком І.А. Переможці отримали кубки та медалі. У кожній команді було нагороджено кращого гравця пам’ятними відзнаками.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та участі в даному заході. Такі події є важливими та необхідними для розвитку сільського дитячого футболу та села в цілому!