«УІФК-Агро» КРОКУЄ В ШКОЛУ РАЗОМ З ПЕРШОКЛАСНИКАМИ

У перший понеділок вересня, теплого та світлого ранку, вулиці усіх сіл і міст України заполонили школярі. Вони після тривалого літнього відпочинку, йдуть до своєї Альма-матері. Для учнів одинадцятого класу цей рік буде останнім у школі, адже їм потрібно буде скласти державні іспити та зовнішнє незалежне оцінювання. На дітлахів, які вирушають до школи вперше, чекає країна нових відкриттів.

gallery/1
gallery/2

Сподіваємось, що наші зусилля та подарунки допоможуть молодому поколінню ефективніше здобувати знання. Успіхів кожному в новому навчальному році!

gallery/5
gallery/6

Представники ПАТ «УІФК-Агро», піклуючись про умови навчання дітей у с. Яблуневе, с. Гостролуччя та с. Коржі, завітали до кожної із шкіл і подарували найменшим школярам канцелярські набори, які дозволять першачкам повноцінно освоювати шкільну програму. До того ж, для більш гарного настрою, кожному першокласнику були вручені повітряні кульки. Гостролуцькому НВК ПАТ «УІФК-Агро» не лише надало фінансову підтримку для ремонту шкільної їдальні, але й забезпечило навчальний процес новим ноутбуком. 
Соціальна активність у сфері освіти є пріоритетним напрямком у становленні довгострокових відносин між сільською громадськістю та ПАТ «УІФК-Агро». 

gallery/9
gallery/7
gallery/8