ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО КОЖНОГО

Середа, ранок жителі селища Коржі активно збираються на центральній площі в очікуванні автобуса ТОВ «УІФК-Агро». Люди поважного віку, працівники, діти – кожен зі своїми питаннями прямує до Баришівки.
«Відновлюємо рівень життя на селі» гасло соціальної діяльності нашого підприємства. Активна участь в житті сільських громад є невід’ємною складовою введення господарської діяльності ТОВ «УІФК-Агро». Цільовим напрямом є вирішення проблем інфраструктури населених пунктів. Так, для коржівчан було забезпечено автобус, який щосереди зранку до обіду надає транспортні послуги

gallery/ав 1
gallery/ав

Жителі с. Коржі вдячні за таку можливість, проте чисельність охочих з’їздити до лікарні чи в інші місця смт. Баришівка зростає. І тому директор Дітріх Трайс перед відправленням завітав на зупинку і у дружній атмосфері поспілкувався і послухав запити громадян. У ході діалогу було прийнято рішення додати ще один автобус, який буде виїжджати на півгодини раніше.
Коржівчани вислови слова вдячності та підтримки Дітріху Трайсу за небайдужість та дієвість впроваджуваних соціальних проєктів.
У свою чергу ТОВ «УІФК-Агро» дякує всім за розуміння!

gallery/ав2