НАДІЙНА СПІВПРАЦЯ

ТОВ "УІФК-Агро" розпочало видачу пшениці орендодавцям. Дана культура є однією з найважливіших у харчовій промисловості у кожному куточку нашої планети. Одними з найперших, хто розпочав культивувати пшеницю були римляни, саме завдяки їм вона поширилася по всій Європі, потім на початку нашої ери вона з'явилася в Азії та Африці, і вже колонізатори поширили її у Північній та Південній Америці...
Важливість цієї культури збереглася і по сьогодні. Незалежно від того, де ви проживаєте: мегалополіс, місто, а тим більше сільська місцевість, повсюди знаходимо продукти її переробки, що мають життєву цінність для кожного з нас.
Беручи до уваги, що більша частина орендодавців ТОВ "УІФК-Агро" є жителями сіл, то процес видачі пшениці є своєрідним "червоним днем" у календарі їхнього буття. Ми ж у свою чергу попереджаємо завчасно про свій візит. На місцях здійснення видачі, наш персонал працює злагоджено та надійно. Орендодавці у більшій мірі задоволені умовами, на яких проводиться отримання пшениці.
Сьогодні був лише перший день. Далі йдемо за графіком і вже скоро буде розміщено інформацію щодо інших населених пунктів.
Працюємо спільно заради ефективного результату для наших орендодавців!