ЗВИЧАЙНА СПРАВА

Підтримка шкіл – це вже звичайна справа для ТОВ "УІФК-Агро". Канцелярські набори, будівельні матеріали, монтажні роботи, спортивний інвентар, солодощі – список, який щоразу наповнюється новими позиціями.
Для нашого підприємства освітянські запити завжди потребують особливої уваги, адже це питання стосується дітей та їх розвитку (умов, у яких вони навчаються).
Спортивна частина шкільного життя, напевно, чи не найулюблена складова. Футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс і т.д. кожен знаходить щось собі до смаку.
ТОВ "УІФК-Агро" починає вітання з Днем святого Миколая вже сьогодні. Директор Дітріх Трайс завітав до Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з обіцяними подарунками.Минулого разу, коли було надано будівельні матеріали для ремонтних робіт у спортивній кімнаті (на фото видно різницю до/після ремонту), ми пообіцяли забезпечити юних чемпіонів необхідним спортивним інвентарем. Адже результати їхніх зусиль є – і вони справді заслуговують на винагороду!
Професійний підхід тренера Заброцького Руслана та розуміння педагогічного колективу сприяє формуванню сьогоднішніх чемпіонів.
Новенький тенісний стіл та футбольні і волейбольні м'ячі нехай допоможуть вихованцям школи досягти ще більше вершин, а також урізноманітнити дозвілля та уроки фізичного виховання.
У теплій розмові було обговорено історію школи (їй до речі, в наступному році виконується 85 років) та плани на майбутнє. Дякуємо за гостинність. ☺️Бажаємо школі процвітання та вдячних учнів!