З ПОВАГОЮ ДО СВОГО МИНУЛОГО ТА З ВІРОЮ В СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ

У наш час важливо знати історію своєї країни, проте ще більш важливіше володіти знаннями про місце, де народилися та зросли. Вчорашній день села Гостролуччя яскраво продемонстрував з якою шаною жителі ставляться до тих, чиї імена та вчинки безпосередньо пов'язані з становленням та розвитком села.
Серед заходів присвячених Дню села, кожен міг знайти собі щось до вподоби. Спільними зусиллями місцевих органів влади, активних громадських діячів, працівників сфери культури та освіти, а також аграрних компаній для громади було створено незабутнє святкування.
ТОВ "УІФК-Агро" на чолі з Дітріхом Трайсом долучилися до урочистостей та розважальної програми свята. Як завжди до дітлахів села Гостролуччя завітали супергерої: Капітан Америка та Жінка-Кішка. Найменші змогли поринути у світ ігор та випробовувань, які під силу тільки справжнім супергероям. Мильне шоу підняло настрій усім, адже вітер розносив кульки всією територією Будинку культури. Також кожен охочий міг нанести собі аквагрим. Наш майстер здійснив бажання кожного. Далі подарунки лише продовжувались. До дітлахів завітав кондитер з безкоштовною цукровою ватою. Веселощів та солодощів вистачило для всіх!

Урочиста частина розпочалась з концертної програми у Будинку культури. Вітальні слова лунали з боку представників районної влади, керівників аграрних підприємств та старости села Гостролуччя. Директор ТОВ "УІФК-Агро" Дітріх Трайс привітав жителів зі святом та відзначив важливість співпраці з селом Гостролуччя. І вручив сертифікат на встановлення нових вікон у приміщення бібліотеки. Після виступів розпочалася святкова частина, на якій глядачі могли насолоджуватися музичними та танцювальними номерами місцевих талантів та запрошених колективів.
Селу Гостролуччя бажаємо процвітання та світлого і успішного майбутнього!